Bulova Crystal Collection Chronograaf Horloge met Zwarte Wijzerplaat en Tweekleurige Stalen Band voor Heren 96c126
£473.60 Original price was: £473.60.£378.88Current price is: £378.88.
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
Het bijzondere aan de Bulova 96C126 is dat het merk Swarovski-kristallen gebruikt voor het ontwerp van de volledige binnen- en buitenranden, die doorlopen over de twee bandjes. Met een diameter van 44 mm en een dikte van 10,4 mm is het horloge geschikt voor een gemiddelde pols. Dit alles straalt luxe en glamour uit. Voor mannen die graag opvallen en een sterke stijl hebben, is dit Bulova 96C126 horloge een absolute aanrader. Van het design en de kleur tot de prijs, het zal zeker de aandacht trekken en u tevreden stellen.
Het Bulova 96C126 herenmodel is een quartzhorloge. Quartzhorloges (batterijhorloges) gebruiken batterijen als belangrijkste energiebron om het uurwerk te laten functioneren. Quartzhorloges hebben veel voordelen ten opzichte van andere horlogemerken: de nauwkeurigheid van de uren en minuten is veel hoger. Quartzhorloges worden zeer gewaardeerd om hun nauwkeurigheid, omdat ze continu blijven lopen totdat de batterij leeg is en niet regelmatig opnieuw ingesteld hoeven te worden zoals mechanische horloges. Tegenwoordig gebruiken quartzhorloges vaak batterijen met een levensduur van 2 tot 5 jaar.
Roestvrijstalen kast met een roestvrijstalen armband bezet met Swarovski-kristallen. Vaste roestvrijstalen lunette bezet met Swarovski-kristallen. Zwarte wijzerplaat (bezet met Swarovski-kristallen) met lichtgevende zilverkleurige wijzers en afwisselende Romeinse cijfers en indexuurmarkeringen. Wijzerplaattype: Analoog. Lichtgevende wijzers. Datumweergave op de 3-uurpositie. Drie multifunctionele subwijzerplaten met weergave van: datum, dag van de week, 24-uursweergave. Quartz uurwerk. Krasbestendig mineraalglas. Massieve achterkant van de kast. Ronde kastvorm. Kastmaat: 44 mm. Kastdikte: 10,4 mm. Bandbreedte: 22 mm. Verborgen vouwsluiting. Waterbestendig tot 30 meter / 100 voet. Functies: datum, dag, uur, minuut, seconde. Crystal-serie. Stijl: dresswatch. Bulova Chronograph Crystal Black Dial Herenhorloge 96C126.
| Algemeen | |
|---|---|
| Bandkleur: | Zilverkleurig |
| Informatie | |
| Merk: | Bulova |
| Serie: | Kristal |
| Geslacht: | Heren |
| Model: | 96C126 |
| Beweging: | Kwarts |
| Geval | |
| Kastgrootte: | 44 mm |
| Kastdikte: | 10,4 mm |
| Materiaal van de behuizing: | Roestvrij staal |
| Kleur van de behuizing: | Zilverkleurig |
| Vorm van de behuizing: | Ronde |
| Achterkant van de behuizing: | Stevig |
| Band | |
| Bandmateriaal: | Roestvrijstalen set met Swarovski-kristallen |
| Bandtype: | Armband |
| Bandkleur: | Zilverkleurig |
| Bandbreedte: | 22 mm |
| Sluiting: | Vouw de vouw weg |
| Wijzer | |
| Wijzerplaatkleur: | Zwart (bezette met Swarovski-kristallen) |
| Type: | Analoog |
| Kristal: | Krasbestendig mineraal |
| Handen: | Lichtgevende zilvertint |
| Wijzerplaatmarkeringen: | Afwisselend Romeins cijfer en index |
| Subwijzerplaten: | Drie – Datum, dag van de week, 24 uur |
| Luminiscentie: | Handen |
| Rand: | Vast |
| Kleur van de rand: | Zilverkleurig |
| Materiaal van de rand: | Roestvrijstalen set met Swarovski-kristallen |
| Functies | |
| Waterbestendigheid: | 30 meter / 100 voet |
| Kalender: | Datumweergave op de 3-uurpositie |
| Functies: | Datum, dag, uur, minuut, seconde |
| Dial Colour | |
|---|---|
| Strap Material | |
| Strap Colour | |
| Gender |
People Also Bought
No products in recent viewing history.
Back to Shopping
