Bulova horloge voor 98b235
£387.88
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
Verguld roestvrijstalen kast met een tweekleurige (zilverkleurige en vergulde) roestvrijstalen armband. Vaste roestvrijstalen lunette bezet met kristallen. Zwarte wijzerplaat met twee niveaus en zonnestraalmotief, voorzien van lichtgevende goudkleurige wijzers en indexuurmarkeringen met kristallen. Een Arabisch cijfer bevindt zich op de 12-uurspositie. Minutenmarkeringen met Arabische cijfers (om de 5 minuten) rond de buitenrand. Wijzerplaattype: Analoog. Lichtgevende wijzers en markeringen.
Datumweergave op de 3-uurpositie. Quartz uurwerk. Krasbestendig mineraalglas. Trek-/duwkroon. Massieve achterkant van de kast. Ronde kastvorm. Kastdiameter: 43 mm. Kastdikte: 10,9 mm. Bandbreedte: 22 mm. Vouwsluiting met veiligheidssluiting. Waterbestendig tot 100 meter / 330 voet. Functies: datum, uur, minuut, seconde. Extra informatie: kast, band en wijzerplaat bezet met 323 kristallen. Crystal Series. Stijl: dresswatch. Uurwerklabel: Japan Movt. Bulova Crystal Black Bi-level Sunray Dial Men's Watch 98B235.
| ALGEMEEN | |
|---|---|
| BANDLAKLEUR: | Goudkleurig |
| INFORMATIE | |
| MERK: | Bulova |
| SERIE: | Kristal |
| GESLACHT: | Heren |
| MODEL: | 98B235 |
| HORLOGELABEL: | Japan Movt |
| BEWEGING: | Kwarts |
| GEVAL | |
| AFMETINGEN VAN DE VERPAKKING: | 43 mm |
| DIKTE VAN DE BEHUIZING: | 10,9 mm |
| CASUSMATERIAAL: | Roestvrij staal |
| KLEUR VAN DE BEHUIZING: | Goudionenplateerd |
| VORM VAN DE BEHUIZING: | Ronde |
| ACHTERKANT VAN DE KAST: | Stevig |
| BAND | |
| BANDMATERIAAL: | Roestvrij staal |
| BANDSOORT: | Armband |
| BANDLAKLEUR: | Tweekleurig (zilverkleurig en verguld met ionen) |
| BANDBREEDTE: | 22 mm |
| SLUITING: | Omklapbaar met veiligheidsvergrendeling |
| KIES | |
| KLEUR VAN DE WIJZERPLAAT: | Zwarte tweedelige zonnestraal |
| TYPE: | Analoog |
| KRISTAL: | Krasbestendig mineraal |
| HANDEN: | Glanzende goudtint |
| WIJZERPLAATMARKERINGEN: | Wijsvinger met kristallen punt |
| TWEEDE MARKERS: | Minutenmarkeringen. Arabische cijfers als minutenmarkeringen (met tussenpozen van 5 minuten) rond de buitenrand. |
| LUMINISCENCE: | Handen en markeringen |
| BEZEL: | Vast |
| KLEUR VAN DE BEZEL: | Zilverkleurig |
| MATERIAAL VAN DE BEZEL: | Roestvrijstalen set met kristallen |
| KROON: | Trekken / Duwen |
| FUNCTIES | |
| WATERBESTENDIGHEID: | 100 meter / 330 voet |
| KALENDER: | Datumweergave op de 3-uurpositie |
| FUNCTIES: | Datum, uur, minuut, seconde |
| FUNCTIES: | Analoog, Goud, Roestvrij Staal |
| AANVULLENDE INFORMATIE | |
| STIJL: | Jurk |
| GARANTIE: | 2 jaar |
| UPC-CODE: | 042429517219 |
| AANVULLENDE INFORMATIE: | Kast, armband en wijzerplaat bezet met 323 kristallen. |
| Dial Colour | |
|---|---|
| Strap Material | |
| Strap Colour |
People Also Bought
No products in recent viewing history.
Back to Shopping






