Bulova horloge voor 98l197
£354.85 Original price was: £354.85.£283.88Current price is: £283.88.
Authenticity Guaranteed
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
14-Day Money-Back Guarantee
Description
Dit Bulova-horloge is het ideale horloge voor elke gelegenheid, perfect van 's ochtends tot 's avonds. Het horloge heeft een parelmoeren wijzerplaat met kristallen accenten op de indexen en de lunette. Het Japanse quartz uurwerk zorgt ervoor dat u altijd op tijd bent. Het horloge is waterbestendig tot 30 meter en heeft een gepolijste, roségouden roestvrijstalen schakelarmband met vouwsluiting. U krijgt drie jaar beperkte fabrieksgarantie. Wij zijn een geautoriseerde Bulova-dealer.
Roestvrijstalen kast met een roségoudkleurige roestvrijstalen armband bezet met Swarovski-kristallen. Vaste roségoudkleurige lunette bezet met Swarovski-kristallen. Parelmoeren wijzerplaat met roségoudkleurige wijzers en uurmarkeringen van Swarovski-kristallen. Romeinse cijfers markeren de 3, 6, 9 en 12 uur. Wijzerplaattype: Analoog. Quartz uurwerk. Krasbestendig mineraalglas. Blauwe cabochon kroon.
Massieve achterkant. Diameter kast: 30,5 mm. Dikte kast: 7 mm. Ronde kastvorm. Bandbreedte: 16 mm. Vouwsluiting. Waterbestendig tot 30 meter / 100 voet. Functies: uur, minuut, seconde. Casual horlogestijl. Bulova Dameshorloge 98L197 met parelmoer wijzerplaat, Swarovski-kristallen en roségoudkleurige afwerking.
| ALGEMEEN | |
|---|---|
| BANDLAKLEUR: | Goudkleurig; Roze; Roségoudkleurig |
| INFORMATIE | |
| MERK: | Bulova |
| SERIE: | Kristal |
| GESLACHT: | Dames |
| MODEL: | 98L197 |
| BEWEGING: | Kwarts |
| GEVAL | |
| AFMETINGEN VAN DE VERPAKKING: | 30,5 mm |
| DIKTE VAN DE BEHUIZING: | 7 mm |
| CASUSMATERIAAL: | Roestvrij staal |
| VORM VAN DE BEHUIZING: | Ronde |
| ACHTERKANT VAN DE KAST: | Stevig |
| BAND | |
| BANDMATERIAAL: | Roségoudkleurig roestvrijstalen sieraad bezet met Swarovski-kristallen. |
| BANDSOORT: | Armband |
| BANDBREEDTE: | 16 mm |
| SLUITING: | Inzet |
| KIES | |
| KLEUR VAN DE WIJZERPLAAT: | Parelmoer |
| TYPE: | Analoog |
| KRISTAL: | Krasbestendig mineraal |
| HANDEN: | Roségoudkleurig |
| WIJZERPLAATMARKERINGEN: | Swarovski-kristal |
| TWEEDE MARKERS: | Romeinse cijfers markeren de posities van 3, 6, 9 en 12 uur. |
| BEZEL: | Vaste roségoudkleurige set met Swarovski-kristallen |
| KROON: | Blauwe cabochon |
| FUNCTIES | |
| WATERBESTENDIGHEID: | 30 meter / 100 voet |
| FUNCTIES: | Uur, minuut, seconde |
| FUNCTIES: | Analoog, Goud, Roestvrij Staal |
| AANVULLENDE INFORMATIE | |
| STIJL: | Casual |
| GARANTIE: | 2 jaar |
| UPC-CODE: | 042429511323 |
Additional information
| Dial Colour | |
|---|---|
| Strap Material | |
| Strap Colour |
People Also Bought
Here’s some of our most similar products people are buying.
No products in recent viewing history.
Back to Shopping





