Tag Heuer Aquaracer Diamond Dameshorloge 5
£1,216.10 Original price was: £1,216.10.£972.88Current price is: £972.88.
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
De 35 mm kast, vervaardigd uit duurzaam roestvrij staal , omlijst perfect de wijzerplaat, terwijl de zwarte, unidirectioneel draaibare lunette bijdraagt aan de sportieve duikerslook en de functionaliteit voor het meten van duiktijden. De gepolijste roestvrijstalen armband met luxe afwerking is voorzien van een vouwsluiting die comfort en veiligheid garandeert. Een datumvenster op de 3-uurpositie biedt extra functionaliteit voor dagelijks gebruik.
Aangedreven door een nauwkeurig quartz uurwerk , garandeert deze Aquaracer betrouwbaarheid en accurate tijdweergave. Ontworpen voor avontuur, is hij waterbestendig tot 300 meter (1.000 voet) , waardoor hij geschikt is voor zowel professioneel duiken als dagelijkse wateractiviteiten. Het krasbestendige saffierglas met antireflectiecoating beschermt het horloge niet alleen tegen mogelijke beschadigingen, maar verbetert ook de leesbaarheid van de wijzerplaat. De TAG Heuer Aquaracer WAY131M.BA0748 is de perfecte keuze voor wie een horloge zoekt dat stijl, prestatie en veelzijdigheid combineert.
Productspecificaties:
| Functie | Details |
|---|---|
| Merk | TAG Heuer |
| Modelnummer | WAY131M.BA0748 |
| Beweging | Kwarts |
| Casusmateriaal | Roestvrij staal |
| Kastdiameter | 35 mm |
| Kastdikte | 11 mm |
| Wijzerplaatkleur | Zwarte parelmoer |
| Uurmarkeringen | Diamanten |
| Kristal | Krasbestendig saffierglas met antireflectiecoating. |
| Bandmateriaal | Roestvrijstalen armband |
| Bandbreedte | 16 mm |
| Sluitingstype | Openingssluiting met veiligheidssluiting |
| Waterbestendigheid | 300 meter (1.000 voet) |
| Functies | Uren, minuten, seconden, datum |
| Rand | Unidirectioneel draaibare rand |
| Bijzondere kenmerken | Diamanten uurmarkeringen, lichtgevende wijzers en markeringen |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Geslacht | Dames |
| Stijl | Duiker, Elegant, Luxe |
| Gender | |
|---|---|
| Dial Colour | |
| Strap Material | |
| Strap Colour |
People Also Bought
No products in recent viewing history.
Back to Shopping









