Tag Heuer Aquaracer horloge voor heren Way2110 Ba0928
£2,236.10 Original price was: £2,236.10.£1,788.88Current price is: £1,788.88.
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
Deze opvallende TAG Heuer Aquaracer, vervaardigd in Zwitserland, is een esthetisch aantrekkelijk horloge met een diameter van 41 mm. Dit model heeft een kast van staal en goud en een automatisch Calibre 5 uurwerk.
Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 automatisch horloge met een zwarte wijzerplaat, zilverkleurige uurmarkeringen, een datumvenster en een geborstelde roestvrijstalen kast en band. Voorzien van krasbestendig saffierglas.
Gloednieuw, authentiek Tag Heuer Aquaracer 300M automatisch herenhorloge met zwarte wijzerplaat en stalen kast, model WAY2110.BA0928. Geborstelde en gepolijste roestvrijstalen kast met geborstelde roestvrijstalen horlogeband. Unidirectioneel draaibare lunette met gegraveerde 60-minutenschaal. Wijzerplaat: zwart lineair design met datumweergave op 3 uur. Zwarte wijzerplaat. Automatisch zelfopwindend kaliber 5 uurwerk met een gangreserve van 38 tot 46 uur. Schroefkroon. Krasbestendig saffierglas. Kastdiameter: 41 mm. Massieve achterkant. Waterdicht tot 300 meter / 1000 voet. 2 jaar garantie. Ook bekend als model: WAY2110-BA0928, WAY2110BA0928.
| Merk | Tag Heuer |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Geslacht | Heren |
| Bandtype | Roestvrij staal |
| Bandkleur | Zilver |
| Wijzerplaatkleur | Zwart |
| Kastgrootte | 41 mm |
| Beweging | Automatisch |
| Waterbestendigheid | 300m |
| Modelnummer | WAY2110BA0928 |
| Model: | WAY2110.BA0928 |
| Fabrikant: | TAG Heuer |
| Serie: | TAG Heuer Aquaracer |
| Type: | Herenhorloge, duikhorloge |
| Diameter: | Ø 40,5 mm |
| Geval: | Staal |
| Armband: | Staal |
| Bellen: | Zwarte, lichtgevende wijzers |
| Gesp: | Vouwsluiting van staal |
| Glas: | Krasbestendig saffierkristal |
| Gender | |
|---|---|
| Dial Colour | |
| Strap Material | |
| Strap Colour |
People Also Bought
No products in recent viewing history.
Back to Shopping
