Tag Heuer Autavia horloge voor heren WBE5111 FC8267
£2,302.35 Original price was: £2,302.35.£1,841.88Current price is: £1,841.88.
Authenticity Guaranteed
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
14-Day Money-Back Guarantee
Description
Leren band. Roestvrijstalen kast. Grijze roestvrijstalen, bidirectionele lunette. Grijze wijzerplaat met lichtgevende wijzers en Arabische cijfers als uurmarkeringen. Automatisch uurwerk. Saffierglas. Kastafmetingen: 42 mm x 42 mm x 0 mm. Bandbreedte: 0 mm. Waterdicht tot 100 meter. WBE5111.FC8267
A
| MERK | Tag Heuer |
| SERIE | Autavia Isograph 42mm |
| MODELNUMMER | wbe5111.fc8267 |
| MAAT | Heren |
| CASUSMATERIAAL | Roestvrij staal |
| KLEUR VAN DE WIJZERPLAAT | Grijs |
| ARMBAND/BANDJE | Kalfsleer bruin |
| SLUITING | Gesp |
| BEWEGING | Automatisch – Chronometer |
| BEZEL | Bidirectionele rotatie |
| KROON MET SCHROEFBEVESTIGING | Nee |
| KRISTAL | Krasbestendig saffier |
| ACHTERKANT VAN DE BEHUIZING | Stevig |
| WATERBESTENDIGHEID | 100m/330ft |
| DIAMETER | 42 mm |
People Also Bought
Here’s some of our most similar products people are buying.
No products in recent viewing history.
Back to Shopping
