Tag Heuer Formula 1 Analoog Quartz Horloge 41mm voor Heren Waz1120 Bb0879
£1,092.88
Authenticity Guaranteed
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
14-Day Money-Back Guarantee
Description
Roestvrijstalen kast met een tweekleurige (zilverkleurige en geelgoudkleurige) roestvrijstalen armband. Unidirectioneel draaibare geelgoudkleurige roestvrijstalen lunette met een blauwe bovenring. Marineblauwe wijzerplaat met lichtgevende geelgoudkleurige wijzers en indexuurmarkeringen. Arabische cijfers markeren de 6 en 12 uur. Minutenmarkeringen rond de buitenrand. Wijzerplaattype: Analoog. Lichtgevende wijzers en markeringen.
Datumweergave op de 3-uurpositie. Quartz uurwerk. Krasbestendig saffierglas. Schroefkroon. Massieve achterkant. Ronde kastvorm, kastdiameter: 41 mm, kastdikte: 11 mm. Bandbreedte: 20 mm, bandlengte: 8 inch. Vouwsluiting. Waterbestendig tot 200 meter / 660 voet. Functies: datum, uur, minuut, seconde. Luxe horlogestijl. Horlogelabel: Swiss Made. Artikelvarianten: WAZ1120 BB0879, WAZ1120-BB0879, WAZ1120/BB0879, WAZ1120BB0879. Tag Heuer Formula 1 Marineblauwe wijzerplaat Tweekleurig Herenhorloge WAZ1120.BB0879.
| Merk | Tag Heuer |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Geslacht | Heren |
| Bandtype | Roestvrij staal |
| Bandkleur | Tweekleurig |
| Wijzerplaatkleur | Blauw |
| Kastgrootte | 41 mm |
| Beweging | Kwarts |
| Waterbestendigheid | 200 m |
| Modelnummer | WAZ1120BB0879 |
A
| Maat | 41 mm |
| Dikte | 11,65 mm |
| Afstand van de nokken | 19,5 mm |
| Waterbestendigheid | 200 m |
| Geval | Geplateerd Bico-aluminium, fijn geborsteld |
| Rand | Draaibare rand, geplateerd_Bico_aluminium |
| Kroon | Schroefsluiting, verguld met 18 karaats 2N geelgoud. |
| Achterkant van de kast | Eenvoudig – Staal |
| Materiaal | Verguld Bico |
| Afwerking | Fijn geborsteld |
| Gesp | Vouwsluiting – Fijn geborsteld staal |
| Kleur | |
| Kaliber | Kwarts |
| Beweging | Quartz horloge |
| Functies | Uren, minuten, seconden, datum |
Additional information
| Gender | |
|---|---|
| Dial Colour | |
| Strap Material | |
| Strap Colour |
People Also Bought
Here’s some of our most similar products people are buying.
No products in recent viewing history.
Back to Shopping
