Tag Heuer Formula 1 Quartz Horloge met witte wijzerplaat en zwarte rubberen band voor heren Waz1111 Ft8023
£1,423.60 Original price was: £1,423.60.£1,138.88Current price is: £1,138.88.
Every watch is 100% authentic and sourced from authorised distributors.
Een sportief herenhorloge met witte wijzerplaat in een geborstelde stalen kast. De 41 mm kast is gemaakt van geborsteld roestvrij staal, gecombineerd met een zwarte PVD-gecoate, unidirectioneel draaiende lunette en een schroefkroon. De look is sportief, urban en gedurfd.
De kast met een diameter van 44 mm bevat een quartz uurwerk, terwijl de witte wijzerplaat is voorzien van indexmarkeringen. Het horloge wordt geleverd met een zwarte rubberen band met een gesp. Verder beschikt het over een datumaanduiding en een schroefkroon.
Roestvrijstalen band. Roestvrijstalen kast. Roestvrijstalen lunette. Wijzerplaat met lichtgevende wijzers en uurmarkeringen. Quartz uurwerk. Mineraalglas. Kast: 41 mm x 41 mm x 9 mm. Bandbreedte: 22 mm. Waterdicht tot 30 meter. WAZ1111.FT8023
| Merk | Tag Heuer |
| Geslacht | Mannelijk |
| Model | WAZ1111.FT8023 |
| Serie | Formule 1 |
| Beweging | Kwarts |
| Waterbestendig | 200 meter |
| Bandmateriaal | Riem |
| Bandkleur | Zwart |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Bandlengte | Herenstandaard |
| Bandtype | Riem |
| Sluiting | Tang |
| Casusmateriaal | Roestvrij staal |
| Kastgrootte | 41 mm x 41 mm |
| Kastdikte | 9 mm |
| Vorm van de behuizing | Ronde |
| Type achterkant kast | Kliksluiting |
| Weergavetype | Analoog |
| Wijzerplaatkleur | Wit |
| Kristal | Saffier |
| Kroon | Schroef vast |
| Rand | Roestvrij staal, unidirectioneel |
| Wijzers | Lichtgevend |
| Wijzerplaatmarkeringen | Luminiscentie |
| Kalender | Datumweergave op de 3-uurpositie |
People Also Bought
No products in recent viewing history.
Back to Shopping
